Obserwatorzy

sobota, 21 lipca 2012

Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie.

"Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie"
18.07.2012r.,
Dzień przed moimi urodzinami poszłam do sklepu. 
Wchodzę. Mówię:
- Dzień dobry
Pani odpowiedziała mi wychodząc zza zaplecza:
- Dzień dobry
Spytałam:
Są balony?
- Tak są.
Z uśmiechem na twarzy rzekłam:
- To poproszę stówkę
(Dialog jak na Języku Polskim) 
   Pani w sklepie prawie zemdlała. Ze mną nic nigdy nie jest pewne. Wzięłam jeszcze dwie serpentyny i dwie bibułki i poszłam do samochodu. Po przyjeździe ze sklepu poszłam pomagać rodzicom w ogrodzie przy wynoszeniu gałęzi. Wieczorem o 19:45 zaczęłam dmuchać balony. Myślałam że płuca mi wyjdą na wierzch! Lucky z chęcią pogłaskania balona przebił go. Nie wystraszył się, przynajmniej nie tak jak przy dmuchaniu balona pękł mi on w buzi. 
19.07.2012r.,
Nie ma nic lepszego niż pomysłowi rodzice. Prawie 100 balonów rzucili mi na łóżko. To było takie magiczne.. o 7:00 rano. I oczywiście cudowne prezenty! Ale najlepszy czeka na potwierdzenie.
20.07.2012.,
Wczoraj nie działo sie zupełnie nic. Ćwiczyliśmy agility i obedience oraz piłeczkowanie. Wychodzi to nam całkiem dobrze. Dla amatorów polecam do nauki agilit kilka doniczek i patyków. 
21.07.2012r.,
Dziś umówiłam się z tatą że zawiezie mnie w najbliższym czasie do groomera (czyt. grumera), a najbliższy czas to poniedziałek. Lucky jest strasznie obrośnięty, a z tego względu że maja być upały chce go ostrzyc, jakaś krótka fryzura i będzie dobrze. Zajedziemy też do zoologa po transporter, karmę, nagrody i plastikowe coś na torebki foliowe do zbierania odchodów.

A właśnie miałam spytać. Jaki transporter lepiej wybrać? Plastikowy czy ala'torbę? Nie znam się na tym więc czekam na jakieś fajne rady. 2 komentarze:

 1. To pewnie byłaś zadowolona :)
  Najlepszego !
  Miłych zakupów życzę :)
  Mi się zdaje , że lepiej torbę bo i Ci będzie wygodniej i psu .
  Pozdrawiamy Anita & Kropka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak, byłam bardzo zadowolona ; ))
   Dziękuję! Napewno zakupy będa udane!
   Też mi się tak wydaję, tylko boje się czy nie będzie przemakać.

   Usuń