Obserwatorzy

piątek, 31 sierpnia 2012

Podsumowanie i Plany

Sierpień 2012r., - Muzycznym krokiem zbliżam sie do podsumowania miesiąca sierpnia. Przebiegł on 100% lepiej niż poprzedni miesiąc - lipiec, z czego się bardzo ciesze, że chociaż jeden z dwóch miesięcy wakacji był udany. Przypomnijmy w skrócie od początku.
01.08.2012r., - Urodziny Luckiego.
03.08.2012r., - Miałam zakładany holter na 24 godziny i urodziny obchodził mój tata, więc nie było źle.
04.08.2012r., - Zdjęcie holtera.
09.08.2012r., - Wspaniali goście z którymi się nigdy nie nudzę. (czytaj więcej w notatce "Zwariowani=Kochani♥".
17.08.2012r., - Kontrola u kardiologa z dobrymi wieściami, oraz dotarcie transportera.
19.08.2012r., - Wakacje na wsi z Luckym.
23.08.2012r., - Powrót z wakacji (czytaj więcej w notatce "Wakacje z Luckym"

W między czasie Lucky załapał w ciągu dnia sztuczkę "piątka" i teraz chce ja nawet przybijać bez komendy, z czego się bardzo cieszę, bo inne sztuczki nie przychodzą mu z taką łatwością i pasją. Poznaliśmy również masę psich kolegów między innymi: Misię i Cociego. Czas zleciał nam na spacerach, wygłupach, sztuczkach i leniuchowaniu.

Plany jesień 2012r., - Chcemy rozpocząć naukę dogfrisbee i może jeszcze poćwiczymy agi. Co do komend, nie planuję na razie żadnych nowych sztuczek, poza utrwalaniem starych, ponieważ boję się że nie starczy mi czasu by dobrze opracować z Luckym te sztuczki, ponieważ jak wiadomo bezlistosna szkoła umie przekreślić wszystko - zwłaszcza I gimnazjum. Chcielibyśmy utrzymać liczę spacerków, ale nie jestem pewna czy nam się to uda - okażę się za kilka tygodni.

Chciałabym że notatki były publikowane regularnie, ale nie wiem czy to wejdzie w życie. Na razie umawiam się z Wami na weekendowe posty, ewentualnie jeżeli zdarzy się coś nieoczekiwanego poinformuje Was natychmiast.

Bardzo cieszy mnie lepsza sytuacja bloga w związku z obserwatorami i komentarzami. Bardzo Wam dziękuję i przypominam o zakładce "Porady", możecie zgłaszać w każdym komentarzu pomysły na porady, chętnie je opiszę!

Do zobaczenia i powodzenia w szkole!

Pozdrawiamy Weronika & Lucky !

6 komentarzy:

 1. Widzę, że blog się trochę zmienił i to na lepsze :)
  O! Macie bardzo dużo ciekawych planów na wrzesień.
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że dobrze się bawiliście . :)
  Czemu przekreślasz sztuczki ? W czasie szkoły też jest czas :D Ja od razu po szkole odrabiam lekcję i się uczę, a potem mam cały dzień dla psa :D
  Życzymy powodzenia .
  Pozdrawiamy A&K

  OdpowiedzUsuń
 3. A tak, to prawda. Bawiliśmy się jak nigdy. Wiesz, pierwsze wakacje. ; )
  Pewnie nie znajdę dużo czasu na sztuki, bo będe wracać ze szkoły o godzinie 16:00, potem nauka do 20:00, rozumiesz jeszcze w tym lekcje i od 20:00 dopiero będe mieć czas dla psa. Ale w weekendy napewno będzie się działo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz długie posty, co sobie bardzo cenię :) My z Klarcią przez te wakacje także skupiłyśmy się na powtarzaniu i doskonaleniu komend, które już zna. A tak a propos gimnazjum, to do której idziesz klasy?

   Usuń
  2. Idę do I gimnazjum.
   Jest tego zdania co Ty.

   Usuń