Obserwatorzy

czwartek, 29 listopada 2012

Ogólnie.

Mikołajkowe Gangnam Style? Wchodzicie w to? 
hej.
   Jak ogółem to ma być ogółem. Otóż w zeszłą sobotę, 24.11.2012r., wybraliśmy się do groomera. Lucky został ostrzeżony tak jak zwykle, więc dam fotki być może w następnej notatce. Cały weekend Stasiek (Lucky) nudził się wraz ze mną czytając podręcznik od chemii i matematyki. 15.12 - jest festiwal na którym śpiewam, jeżeli będę miała zdjęcia to wrzucę. W tą niedziele o 8:00 rano będę z Caritasem stać pod kościołem i zbierać pieniądze do puszki. W czwartek zaczynają się u nas rekolekcje na których również śpiewamy. Jak ja już czuję tę magię świąt! W zeszłym roku ani krzty świąt nie poczułam, ale za to w tym roku od sierpnia mam na to jakąś zajawkę. Pod koniec notatki umieszczę "obrazek" z bestów, na temat świąt, a raczej jak do nich cudownie dotrwać i je pięknie przeżyć. 14.12. będzie nasz rok ze Staśkiem. Niektórych może dziwić że nazywam psa Staśkiem, ale mi sie spodobało te imie i gdy Lucky czasami sobie coś przeskrobie nazywam go niegrzecznym Staśkiem, oczywiście na żarty, bo ja - nie mogę się na niego długo gniewać. Dziś są Andrzejki. Dziś z tej okazji mamy dyskotekę w szkole - nie poszłam, nie lubię tego typu imprez, wolę napisać coś dla Was, pobawić się z psem i robić milion innych rzeczy. Nie wierzę w horoskopy, wróżby i tym podobne dziwactwa. Pisałam dzis sprawdzian z matematyki - był dosyć prosty. Od weekendu porządnie zakuwałam. A i tak na marginesie, niedługo będzie mikołajkowy blok reklamowy, jeżeli ktoś mógłby - oglądajcie, chociaż tak możemy pomóc, a może los nam się za taki drobny dar odwdzięczy? Dość z metaforami. Jak się z Wami żegnam i tak jak mówiłam, dołączam obrazek!
_________________________________________________________________________________
Przyłączcie się do tej akcji? Spraw aby te święta były Twoimi najlepszymi! 

8 komentarzy:

 1. Ja też w tym roku tak dziwnie od sierpnia zaczęłam myśleć o świętach <3
  Nie mogę się już doczekać . Jak już grudzień to traktuję od 1 jako taki miesiąc świąteczny :):D Nawet takie drobne rzeczy związane ze świętami kocham .
  Najlepsze są zakupy , piosenki , gotowanie , ubieranie , porządki i mogła bym jeszcze dużo tradycji wymieniać :)
  Ja miałam dyskotekę w czasie lekcji także dzisiaj miałam dzień wolnego :D Ja w weekendy nie robię nic związanego ze szkołą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OO, u nas nigdy nie było dyskoteki w czasie lekcji, ale też chyba nastrój jest inny. : ) Smaczka mi na te święta jeszcze lepszego narobiłaś. ♥ Szczerze? Kto nie lubi świąt?! : )

   Usuń
 2. Ogólna notka o ogólnych sprawach - podoba mi się.
  Życzę powodzenia na festiwalu.
  Rok temu również nie czułam tego świątecznego klimatu.. Może w tym roku będzie nieco inaczej (mam nadzieję).

  Pozdrawiamy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też juz czuję i oczekuję z niecierpliwością świąt.Ten zapach choinki,kolędy,zapach barszczu:)
  Ja będę oglądaĆ Z Majlem Mikołajkowy blok reklamowy.Warto pomagać

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tak samo. w zeszłym roku w ogóle nie czułam, że są święta. a w tym zupełnie inaczej ; )
  powodzenia na występie xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki i miejmy nadzieję że w tym roku będzie lepiej. ;p

   Usuń